W gąszczu opinii.

Czy wiesz, że około 10 procent snów każdego z nas dotyczy seksu? Badania pokazują, że co najmniej jeden na dziesięć snów zawiera treści seksualne: kobiety widzą siebie uprawiające seks ze znanymi aktorami i innymi celebrytami, podczas gdy mężczyźni mają tendencję do śnienia o scenariuszach seksualnych z udziałem wielu partnerek/ów.

Wiadomość o naszych chipsach ziemniaczanych o smaku pussy wstrząsnęła światem i wywołała spore poruszenie. Podobnie jak w wielu innych krajach, społeczeństwo litewskie wykazało trzy różne reakcje: większość ludzi z zadowoleniem przyjęła odważny produkt, zachęcając nas do "płynięcia na tej fali", neutralna grupa po prostu dobrze się bawiła, podczas gdy ostatni sektor skrzywił się na ten pomysł i oskarżył nas o "nierówność".

Zespół CHAZZ wziął pod uwagę różne opinie i teraz, po okresie intensywnej pracy, jest gotowy do przedstawienia nowych chipsów o smaku PENISA.

Zarówno chipsy o smaku pussy, jak i chipsy o smaku penisa nie są przeznaczone do użytku osobistego. Oczywiście, można kupić i chrupać je samemu, ale stworzyliśmy ten produkt, aby się nim DZIELIĆ. To może być wspaniały prezent dla ukochanej osoby lub otwartego przyjaciela z dużym poczuciem humoru.

Ten prezent może pomóc Ci wysłać prostą wiadomość, że jesteś wolny od uprzedzeń i gotowy na otwarte rozmowy o seksie, nieobciążone osądami czy ocenami. Podarowany w prezencie bliskiej osobie może być zaproszeniem nie tylko do spróbowania seksu oralnego czy przełamania wszelkich barier, ale także do poszukiwania i odkrywania tego, co daje maksimum przyjemności obu stronom.

W dzisiejszych czasach młodzi ludzie trzykrotnie rzadziej uprawiają seks niż ich rodzice w tym samym wieku, ale wierzymy, że Millenialsi i Gen-z odwrócą bieg wydarzeń i nadgonią w rankingach.

Jeśli chodzi o SMAK: zarówno chipsy o smaku pussy, jak i chipsy o smaku penisa są pyszne i będą uwielbiane przez większość tych, którzy ich spróbują. Nie są to jednak typowe smaki, więc osobiste doświadczenia mogą się różnić.

Atgal