I tak wszyscy pójdziemy do piekła ????

 

 

Według ostatnich badań przeprowadzonych przez naukowców z całego świata, młodzi Milenialsi trzykrotnie rzadziej się kochają niż ich rodzice w tym samym wieku.

Brzmi niewiarygodnie, że ktoś wybrał media społecznościowe zamiast komunikacji na żywo, randek i prawdziwej miłości.

 

Zespół CHAZZ jest młody, odważny i ODPOWIEDZIALNY SPOŁECZNIE, więc potraktowali tę wiadomość bardzo osobiście.

Postanowiliśmy zwrócić na to uwagę wszystkich i tym samym przyczynić się do rozwiązania tego problemu.

W ten sposób wpadliśmy na pomysł, aby stworzyć najbardziej autentyczne chipsy „Pussy flavor”: podarowanie ich drugiej połówce byłoby wyraźnym zaproszeniem do przełamania wszelkich barier, rozmowy o seksie, rozpoczęcia kochania się i prześcignięcia swoich rodziców!

Do opracowania smaku wykorzystaliśmy cały garaż marketingowy CHAZZ oraz najodważniejszych przyjaciół, którzy kiedykolwiek próbowali tego autentycznego smaku.

Po długich dyskusjach i kłótniach zdaliśmy sobie sprawę, że skompilowana przez nas lista smaków jest zbyt słaba – do tej pory za każdym razem, gdy smakowaliśmy Cipkę (nazwa naukowa Pussy, Kica, Cipa), nie staraliśmy się zrozumieć, do czego nam to przypomina ...

Ponieważ potraktowaliśmy ten rozwój smaku bardzo poważnie, wybraliśmy 5 najodważniejszych i najbardziej doświadczonych członków zespołu (chłopaków i dziewczyn) i wysłaliśmy ich na indywidualne polowania, aby wrócili z możliwie najlepszą listą smaków.

W tym samym czasie inni koledzy surfowali po Internecie i odkopywali to, co ten smak przypomina mieszkańcom innych krajów.

Po zsumowaniu kilkudziesięciu różnych smaków, uzgodnieniu wszystkich istotnych doznań tego smaku oraz dodatkowych nut, utworzyliśmy i wysłaliśmy zadanie do 3 największych producentów przypraw w Europie.

Z kilkudziesięciu próbek dostarczonych przez producentów wybraliśmy kilka najbardziej odpowiednich, zmieniliśmy proporcje składników i uważamy, że udało nam się jak najlepiej odtworzyć ten niesamowity smak!!!

 

Chipsy o smaku Cipki to:

a) Chipsy o wyjątkowym smaku DLA ODWAŻNYCH i WOLNYCH ludzi. Po skosztowaniu zapamiętasz swoje szalone przygody miłosne, pierwszą miłość, a może nawet stracisz dziewictwo w ustach...

b) Wspaniały PREZENT dla drugiej połówki, na długie romantyczne wieczory, zachwycający obydwuch receptory smakowe;

c) Idealny SPOSÓB na sprawdzenie odwagi, otwartości i poczucia humoru znajomych.

PS Dla dziewcząt i kobiet: Jeśli w ciągu ostatnich sześciu miesięcy czerpałeś przyjemność z braku prysznica lub bez prysznica, jest bardzo prawdopodobne, że miałeś bezpośredni udział w tworzeniu tego smaku.

O CHAZZ

CHAZZ tworzy chipsy o najodważniejszych smakach. Najpopularniejsza seria naszych produktów to „TYLKO 18+ DOROSŁYCH”.

Nie boimy się eksperymentować, dziwić się, tworzymy to co lubimy i nie staramy się zadowolić wszystkich.

Naszymi klientami są osoby, które mogą sobie pozwolić na życie tak, jak chcą, które nie boją się wyróżniać z tłumu, nie mają kompleksów i nie przejmują się tym, co mówią o nich inni.

Są wolni i szczęśliwi w prawdziwym tego słowa znaczeniu, tak jak cały zespół CHAZZ.

Chipsy znajdziesz TUTAJ

Atgal