“...Jedna szczypta kminku, jedna pieprzu i soli. Obowiązkowo dorzucić do tego jeszcze schab wieprzowy, kiełbasa, cebula i liść laurowy. Kapusta biała i kiszona no i sos firmowy. Mieszam czekam, mieszam czekam, mieszam ślinka cieknie, już nie mogę się doczekać, kiedy gotów będzie.”

Są tu jakieś świrki, które kojarzą Letni?! Musimy przyznać, że przy tworzeniu nowego smaku ta nutka nam wjechała, aż za bardzo! ???? Jesteście gotowi, aby poczuć prawdziwy smak polskiej kuchni na podniebieniu? To zapraszamy!
Dlaczego właśnie bigos? To klasyk polskiej kuchni, którego smak i aromat kojarzą się nam z rodziną, domowym ciepłem i tradycją. Chcieliśmy przemycić tę tradycję do świata przekąsek i pokazać, że nawet w wersji chipsów, bigos może smakować wyśmienicie.
Przy tworzeniu nowego smaku, skupiliśmy się na zachowaniu jak największej autentyczności smaku bigosu. Dlatego w naszych chipsach znajdziecie nutkę smaku suszonej kiełbasy, kiszonej kapusty oraz aromatycznych ziół, które stanowią nieodłączny składnik bigosu.
Wierzymy, że nasze chipsy o smaku bigosu będą doskonałą przekąską na nadchodzące majowe wieczory oraz podczas grillowania przy piwku. Ich niepowtarzalny smak z pewnością zaskoczy Waszych gości i wprowadzi do atmosfery nutkę nostalgii i domowego ciepła.
Jesteśmy dumni z wprowadzenia nowego smaku do naszej oferty i mamy nadzieję, że przypadnie on do gustu fanom tradycyjnej polskiej kuchni oraz miłośnikom oryginalnych i nietypowych przekąsek. Nie czekaj, spróbuj nasze nowe chipsy smaku bigosu i poczuj prawdziwy smak Polski!

Chipsy na ten moment możesz zakupić jedynie na naszym sklepie chazz.pl, ale już wkrótce trafią do sklepów stacjonarnych.

Atgal