Jeżeli nie wiesz co oznacza zwrot “OK, Boomer” to jest duża szansa, że jesteś Boomerem ????

Termin "ok boomer" jest żargonem internetowym, który stał się popularny w ostatnich latach. Jest to wyrażenie używane przez młodsze pokolenia, zwłaszcza przez tzw. pokolenie Z, wobec osób starszych, głównie baby boomersów, czyli osób urodzonych po II wojnie światowej w latach 1946-1964. "Ok boomer" jest często używane w odpowiedzi na uwagi lub komentarze starszych osób, które wydają się być niezrozumiałe lub przestarzałe w kontekście obecnych czasów.

My jednak wychodzimy naprzeciw i chylimy czoła wszystkim Boomerom! Wiemy jak ciężko jest nadążyć za dzisiejszym pędzącym światem i zmianami w technologii. Termin OK, Boomer stał się dla nas inspiracją do stworzenia zestawu, który podbije kubki smakowe każdego pokolenia.  

Każdy miłośnik przekąsek doskonale wie, że chipsy to coś więcej niż tylko chrupiący przysmak.
To emocje, wspomnienia i rozkosz dla kubków smakowych. W tym roku postanowiliśmy zabrać Was w niesamowitą podróż w czasie, przynosząc na stół zestaw 6 smaków kettle chipsów inspirowanych tradycyjnymi potrawami. Poznajcie Zestaw OK, Boomer i jego niezwykłe smaki! 

 

Tradycja i Innowacja 

Nasza marka CHAZZ Kettle Chips reprezentuje innowacyjność i nieustającą dbałość o jakość.
Od momentu powstania, nasza firma skupiała się na tworzeniu przekąsek, które nie tylko smakują wybornie, ale także przynoszą radość podczas każdego spożycia. W 2023 roku postanowiliśmy pójść o krok dalej i stworzyć zestaw chipsów, który przeniesie was w czasie do korzeni tradycyjnych potraw. 

Zestaw zawiera 6 smaków: 

1. Bigos
Bigos to polska klasyka. Nasze chipsy w smaku bigosu łączą intensywność kapusty kiszonej z delikatnymi nutami mięsa, pieczarek i przypraw. To prawdziwa uczta dla smakoszy tradycyjnej kuchni.
2. Kartacze
Kartacze to jedno z najbardziej rozpoznawalnych dań litewskiej kuchni. Nasze chipsy w smaku cepelinów to połączenie delikatnego ziemniaka z wyrazistym sosem mięsno-cebulowym, które przeniesie was prosto na Litwę.
3. Chłodnik
Kiedy nadchodzi lato, nie ma nic lepszego niż chłodnik. Nasze chipsy w smaku chłodnika łączą świeżość ogórków z kremową konsystencją i aromatem kopru. To doskonały wybór na letnią przekąskę.
4. Barszcz Ukraiński
Barszcz ukraiński to prawdziwy rarytas. Nasze chipsy w smaku barszczu to połączenie intensywności buraka z kwaśnym akcentem i lekką słodyczą. To prawdziwa uczta dla kubków smakowych.
5. Śmietanka z Cebulką
Śmietanka z cebulką to danie, które kojarzy się z przyjęciami i spotkaniami rodzinny. Nasze chipsy w tym smaku to połączenie kremowej śmietanki z delikatną cebulką. To smak, który rozgrzeje wasze serca.
6. Sól Morska
Dla miłośników prostych, ale wyjątkowych smaków, mamy chipsy o smaku soli morskiej. Delikatna sól morska podkreśla smak ziemniaków i daje wrażenie chrupiącej, słonecznej plaży. 

Dlaczego CHAZZ?


CHAZZ Kettle Chips wyróżniają się na rynku przekąsek swoją odwagą w eksperymentowaniu ze smakami. Nasze chipsy to połączenie tradycji i innowacji, które zadowoli zarówno smakoszy tradycyjnych potraw, jak i testerów nowości i nowych smaków.
Ponadto jako jedyni na rynku przekąsek, oferujemy tak oryginalne smaki, które przenoszą was w kulinarne podróże. Nasza firma jest przekonana, że jedzenie to więcej niż tylko codzienna potrzeba - to pasja, to wspomnienia i emocje.
Zapraszamy więc do spróbowania naszego zestawu CHAZZ Kettle Chips, który zabierze was w niezapomnianą podróż przez smakowe tradycje. Teraz możecie cieszyć się smakiem bigosu, cepelinów czy barszczu o każdej porze dnia, bez potrzeby gotowania. To prawdziwa rewolucja w świecie przekąsek! 

Atgal